Özlem TÜRKER

Özlem TÜRKER

SAVAŞTAYIZ ! Kulağınıza ürkütücü geliyor ama 24 Temmuz 2015 ‘ten itibaren Türkiye ordusu ve milletiyle beraber topyekun savaş içerisinde.
29 Ağustos 2016 Pazartesi 09:46:40
2382 kez okundu.

SAVAŞTAYIZ ! Kulağınıza ürkütücü geliyor ama 24 Temmuz 2015 ‘ten itibaren Türkiye ordusu ve milletiyle beraber topyekun savaş içerisinde.

15 Temmuz 2016’da senelerdir sokaktaki hemen hemen her vatandaşın bildiği Gladyo’yu gördük.ABD Türkiye içerisinde 60 yıldır örgütlediği silahlı gücü FETÖ’yü milletimizin üzerine sürdü.15 Temmuz gecesi milletimiz, vatansever ordu mensuplarımız,vatansever polislerimiz,vatansever Özel Harekat Dairesi mensuplarımızla ;Türkiye Cephesinde birleşti ve darbecileri EZDİ !

20.yy’ın en büyük saflaşması ezen-ezilen millet saflaşmasıdır.Mazlum milletleri ezen emperyalizm bir sınıftır.Bu sınıfın karşısında milli devleti ve milli silahlı gücü olmayan halk yok olur gider. Başta ABD olmak üzere emperyalist devletlerin her karışına göz diktiği vatanımızı ordu-millet birlikteliği geleneğimizle savunduk.Bu coğrafyada  MİLLİ DEVLET DİRENİR-MİLLİ ORDU DİRENİR! Milli devleti olmayan,milli ordusu olmayan emperyalizme yem olur .

Tek başına millet ülkesine gelen hiçbir saldırıyı önleyemez.Millet ancak ordusu ile birlikte savaşırsa galip gelir.Tarihimize baktığımızda bunu kanıtlayan bir çok olayla karşılaşırız.

ABD’nin bölgemizde ve  ülkemizde ulusal birliği dağıtmak,milli devletleri ve orduları yok etmek uğruna nasıl planlar projeler gerçekleştirdiği ortadadır. Ülkemizde ve bölgemizde Amerika’nın kuyruğuna takılan PKK,PYD,İŞİD gibi gerici bölücü terör örgütleri olağanüstü hareketlilik içindedir.Amerika düğmeye basmıştır.Türkiye-Amerika savaşı başlamıştır. Bu zorlu günlerde ordumuz,polisimiz ve devletimiz Amerika ile topyekun mücadele etmektedir.Hatta bir çok konuda bir araya gelemeyen siyasi partiler bu süreçte bir dayanışma içerisine girmiştir.Darbe gecesiyle beraber AKP,CHP,MHP,Vatan Partisi ve diğer siyasi partiler,sivil toplum kuruluşları hep birlikte  FETÖ- Gladyo’sunun bu kanlı oyununa karşı birlik içerisinde direnmiştir.Gözümüzle görüyoruz ve yaşıyoruz Türkiye çok farklı bir sürece girmiştir.Türkiye bugün yine emperyalizmle kafa kafaya gelmiştir.

Bize düşen görev bu Türkiye Cephesi’ni güçlendirmektir.

Emperyalizmle göğüs göğse çarpışan Mustafa Kemal’lin askerleriyiz.Tarihi sorumluluğumuzu biliyoruz.Görevimiz yüce Türk Milleti’ne güvenerek ordusuyla,devletiyle,milletiyle mücadele ederek ,Tam Bağımsız ve Gerçekten Demokratik Türkiye Cumhuriyeti’ni yeniden kurmaktır!


GemlikLife