Haber: Feyzi SARIKAYA Gemlik'te Sevilen Kişileri Kaybediyoruz
A+ A-
29 Aralık 2014 Pazartesi 10:06:41
Geçtiğimiz hafta ilçemizde yaşanan bir dizi ölüm ardın dan, hafta sonunda da buna yenilerinin eklenmesi üzüntü yarattı.

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Mec lis Başkanı Paşa Ağdemir, Fevzi ve İsmet, Remzi Ağdemir ile Cemile, Hatun ve Meryem Ağdemir’in anneleri Fatma Ağdemir vefat etti.

Cumartesi günü ikindi namazı ardından merkez Solaksubaşı Camiinde kılınan cenaze namazına Kaymakam Cahit Işık, Bursa Büyükşe hir Belediye Başkan Yardımcısı, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Akıt ve yöne tim kurulu üyeleri, AKP il ve ilçe yöne ticileri, çok sayıda sivil toplum kurulu şu temsilcileri katıldı.

MEHMET ÖĞRETMEN BEYİN TÜMÖRÜNDEN ÖLDÜ...
Aynı namazla birlikte beyin kanseri sonucu yaşamını yitiren Birey Dershanesi Fizik öğretmeni Mehmet Gürcü’nün (40) de cenaze namazı kılındı.Gürcü’nün cenazesi memleketi İskenderun’a gönderildi.

MUSTAFA İPLİKÇİYİ DE KAYBETTİK..

Cumartesi günü toprağa verdiğimiz sevilen bir isim daha vardı.Sunğipek Fabrika sından emekli Mehmet İplikçi’nin oğlu, Akbank’tam emekli Mustafa İplikçi de yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak yaşama veda etti.İplikçi, cumartesi günü Merkez Solaksubaşı Camiinde yakınları, Gemlik Lisesinden dönem arkadaşları ve sevenleri tarafından öğle namazından sonra kılınan cenaze namazı ile İlçe Mezarlığında sonsuzluğa uğurlandı.
 


GemlikLife