Refik Yılmaz Kent Konseyini Ağırladı
A+ A-
8 Aralık 2016 Perşembe 12:51:45
Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim ve Yürütme Kurulu üyelerini makamında ağırladı.

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim ve Yürütme Kurulu üyelerini makamında ağırladı.

Geçtiğimiz günlerde yapılan ikinci olağan kongrede güvenoyu alarak yeniden seçilen Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim’i ve yürütme kurulu üyelerini bir kez daha tebrik eden Belediye Başkanı Refik Yılmaz, yeni yürütme kurulu üyelerine de başarılar diledi. Kent Konseyi’nin birçok alanda Belediyenin yükünü hafifleten en önemli kuruluş olduğunu vurgulayan Refik Yılmaz, Bursa’nın en aktif ve başarılı Kent Konseyi’nin de Gemlik Kent Konseyi olmasının mutluluğunu yaşadığını bildirdi. Kent Konseyi’nin kurulmasında emeği geçen merhum Bursa Kent Konseyi eski Başkanı Semih Pala’yı bir kez daha saygıyla anan Refik Yılmaz, Bursa yeni Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni ve ekibiyle de aynı uyum ve koordinasyonla başarılı çalışmalara devam edildiğini anlattı. Gemlik Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim’de sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal çalışmaları devam ettireceklerini kaydederek, tüm çalışmalar adına büyük destek veren Refik Yılmaz’a teşekkür etti. Serim, bu yıl üçüncüsü yapılacak olan Uluslararası Gemlik Zeytini Festivali hazırlıklarına da şimdiden başlayacaklarını ifade ederek, örnek çalışmalara devam edecekleri sözünü verdi.


GemlikLife