Haber: Feyzi SARIKAYA Gemlik Futbolunun Prensesleri 3.Oldu
A+ A-
9 Eylül 2014 Salı 10:54:31
Bayan Futbolunu özendirmek ve sevdirmek adına Karabük Ovacık Spor Kulübü tarafından organize edilen “Futbolun Prensesleri” futbol turnuvasında Gemlik Zeytin Sporlu bayan futbolcular üçüncü olarak bronz madalya kazandılar.

 Karabük’ün Ovacık ilçesinde organize edilen ve bir hafta süren turnuvada Sakarya Bayan Futbol takımına 3-0 yenilerek final şansını kaçıran mavi beyazlı kızlar, üçüncülük maçında Düzce Bayan Futbol takımını 1-0 yenerek bronz kupa aldılar. Gemlik Zeytin Spor Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Ünlü ve yönetim kurulu üyeleriyle bayan futbolcuları makamında ağırlayan Belediye Başkanı Refik Yılmaz, başarıların devamı temennisinde bulundu. Sporun her branşına yönelik hizmet, yatırım ve desteklerin artarak devam edeceğine dikkat çeken Refik Yılmaz, “Tesisler bizden, spor yapmak, başarılı olmak sizden. Bayan futbol liginde de bu başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

   Futbolun Prensesleri turnuvasında kazandıkları üçüncülük kupasını Belediye Başkanı Refik Yılmaz’a armağan eden Kulüp Başkanı İhsan Ünlü de, destekler ve tesisleşme adına Refik Yılmaz’a teşekkür etti. Turnuva sekizer takımlı iki grup maçlarıyla oynandı. Grubunu üçüncü tamamlayan Gemlik Zeytin Sporlu bayan futbolcular, çeyrek finalin ardından Sakarya Bayan Futbol takımıyla yarı finale çıktı. Bu maçı kaybeden Bayan takımımız, üçüncülük maçında Düzce Bayan Futbol takımını mağlup etmeyi başardı.

 

   Öte Yandan Gemlik Zeytin Spor Bayan Futbol takımı 13 Eylül Cumartesi günü saat 12.00’de Gemlik İlçe Atatürk Stadında İstanbul Maltepe Spor Bayan Futbol takımıyla bir özel maç yapacak. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ve Kulüp Başkanı İhsan Ünlü, Gemliklileri bu maça davet ederek, destek istediklerini bildirdiler. 


GemlikLife