Haber: Feyzi SARIKAYA Tuğba Altıntop Bugün Gemlik'te
A+ A-
8 Eylül 2014 Pazartesi 11:45:25
Gemlik Çotanakspor Kulübü'nün tertiplemiş olduğu destek gecesinde program yapacak olan ünlü manken ve şarkıcı Tuğba Altıntop, bugün Gemlik'e geliyor...

   Gemlik Çotanakspor Kulübü'nün tertiplemiş olduğu destek gecesinde program yapacak olan ünlü manken ve şarkıcı Tuğba Altıntop, bugün Gemlik'e geliyor...

Ünlü manken ve şarkıcı Tuğba Altıntop, Gemlik Sosyal Yaşam Merkezi'ndeki programı için Gemlik'e geliyor. Altıntop,GemlikLife haber ekibimize sosyal medya üzerinden bazı açıklamalarda bulundu;hayli heyecanlı olduğunu belirten Altıntop, ekibiyle birlikte biran önce Gemlik'e gelmek istediklerini dile getirdi.Havanın yağmurlu olması bizim için olumsuz bir durum değildir bugün çok anlamlı bir gecede sahne alacağız diyen Tuğba Altıntop,ayrıca Bursa'nın kendisi için her zaman farklı olduğunu belirtti.

Gemlik Çotanakspor Kulübü Başkanı Hüseyin Yavuz yaptığı açıklamada bugünün kulübümüz ve Gemlik'te spor camiası adına çok anlamlı olduğunu dile getirdi.Ayrıca Tuğba Altıntop gibi değerli bir sanatçının da gecemize katılacak olması bizi onure etmiştir.Oldukça anlamlı,güzel ve eğlenceli bir gece olmasını ümit ediyoruz dedi.

Gemlik Çotanakspor'un düzenlemiş olduğu destek gecesine Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe,Bursa İl Spor Müdürü Mehmet Baykan,Bursaspor Kulübünün Yöneticileri,Bursa'da faaliyet gösteren diğer spor kulüpleri,Gemlik Kaymakamı Cahit Işık,Gemlik İlçe Spor Müdürü,Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz,spor dernekleri,hemşehri dernekleri,siyasi partiler ve işadamlarının katılması bekleniyor.


GemlikLife